Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy sprzątającej na terenie Kalisza Pomorskiego i okolic, trafiłeś pod właściwy adres!

Doświadczenie w branży oraz fachowość pozwala nam cieszyć się wieloma pozytywnymi opiniami, otrzymywanymi regularnie od naszych klientów oraz wciąż rosnącą ilością nowych zleceń.
Jako profesjonalna firma sprzątająca, zajmujemy się szeroko rozumianym zagadnieniem czyszczenia, począwszy od prania dywanów i wykładzin, poprzez sprzątanie biur, domów i mieszkań, a skończywszy na myciu okien oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń. W odróżnieniu od wielu innych firm sprzątających świadczymy usługi kompleksowe, cykliczne lub jednorazowe np. po remontach, przebudowach lub po pracach konserwacyjnych. Dla pełnej wygody naszych klientów oferujemy między innymi:
- mycie okien, witryn sklepowych i przeszkleń,
- pranie dywanów i wykładzin,
- czyszczenie tapicerek meblowych,
- czyszczenie oraz konserwacja tapicerek samochodowych,
- mycie ciśnieniowe,
- sprzątanie biur, domów i mieszkań,
- zabiegi ozonowania.Jako doświadczona firma sprzątająca, dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były zawsze na najwyższym poziomie.Posługujemy się środkami czyszczącymi renomowanych firm, takich jak Buzil, Karcher, Prochem czy Tersus, a wykorzystywany przez nas sprzęt (Karcher, Prochem, Tersus) pochodzi od najlepszych producentów w tej branży. W pracy naszej firmy niezmiennie staramy się dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów możliwie najbardziej efektywnymi i najnowocześniejszymi metodami.Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który uwzględnia najbardziej popularne usługi sprzątające realizowane przez naszą firmę w Kaliszu Pomorskim i okolicach.Jeśli będziesz miał pytania lub jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się sięgnąć po słuchawkę,
napisać do nas e-maila lub po prostu nas
odwiedzić.Jako sprawdzona i rzetelna firma sprzątająca, jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji!
Proces czyszczenia:
- Dokładnie odkurzamy czyszczony mebel.
- Odpowiednio dobieramy środek czyszczący do rodzaju materiału.
- Nanosimy środek czyszczący i dokładne wcieramy w celu rozpuszczenia brudu.
- Po odczekaniu kilku minut przystępujemy do prania.
- Po skończonym czyszczeniu oceniamy efekt końcowy i ewentualnie poprawiamy miejsca opornych plam.
Zajmujemy się czyszczeniem tapicerek meblowych, dywanów oraz wykładzin metodą ekstrakcji na mokro. Dzięki tej metodzie uzyskujemy nie tylko efekty wizualne, ale także pozbywamy się nieprzyjemnych zapachów oraz drobnoustrojów które uprzykrzają życie nie tylko alergikom. Podczas prania staramy się odprowadzić jak największą ilość wody z pranego elementu, co sprzyja szybkiemu schnięciu.

Zajmujemy się również ozonowaniem pomieszczeń, biur, mieszkań, samochodów.

Ozon to naturalny gaz występujący w przyrodzie, który jest składnikiem atmosfery.
Wytwarzany jest około 30km nad ziemią poprzez działanie promieni słonecznych na tlen tworząc “warstwę ozonową”.
Jest 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy niż CHLOR.
Zabija wirusy, bakterie, pleśnie i grzyby.
Nie tuszuje, tylko usuwa źródła nieprzyjemnych zapachów.
Nie powoduje reakcji alergicznych – jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków.
Przenika przez tkaniny dzięki czemu sterylizuje obicia tekstylne i materace.

Zadbaj o odpowiedni komfort podróży poprzez odgrzybienie klimatyzacji i usunięcie przykrych zapachów z wnętrza auta. Ozonowanie pozwoli chronić zdrowie kierowcy i pasażerów poprzez zabicie grzybów, alergenów, bakterii i wirusów.

Ozon jest skuteczny przy walce z Koronawirusem (COVID-19). Np. Karetki przewożące zakażone osoby są ozonowane właśnie tym sprzętem co świadczy o skuteczności tej metody.

Oto nasza flota urządzeń czyszczących:
Zapraszamy serdecznie...